Stare meble

Co zrobić ze starymi meblami?

Śląsk czy Małopolska to miasta pełne firm, biur i magazynów. Często zdarza się, że podczas remontu takiego pomieszczenia kupujemy nowe meble aby pasowały do czystych, eleganckich wnętrz. Czasami też po starych właścicielach przychodzą nowi którzy mają swoją wizję zagospodarowania przestrzeni w tych lokalach a stare sprzęty są dla nich tylko przeszkodą w tych planach. Wtedy zastanawiamy się co zrobić z dotychczas używanym umeblowaniem, gdzie i jak się ich pozbyć. Może dobrym rozwiązaniem było by wynajęcie firmy zajmującej się wywozem starych mebli! Oferują one swoim klientom kompleksowe oczyszczanie firm, biur i magazynów, ze starych mebli oraz wszystkich zbędnych rzeczy które tam pozostały i ich utylizację lub przewiezienie do wskazanego magazynu.

Powierzone nam usługi realizujemy w kompleksowy oraz dyskretny sposób. Po zakończeniu pracy, mieszkanie, biuro czy magazyn zastaniecie Państwo puste i posprzątane.

Dysponujemy pracownikami doświadczonymi i rzetelnymi zawsze gotowymi do pomocy oraz służącymi dobrą radą, którzy uczestniczyli już w wielu procesach oczyszczania lokali. Dlatego nasi klienci mogą oczekiwać profesjonalnych działań przeprowadzonych szybko i sprawnie.

Dla klientów indywidualnych z takich miast jak Żywiec, Bielsko – Biała, Tychy, Katowice, czy Oświęcim mamy w swojej ofercie przygotowane trzy pakiety usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy będzie mógł sam zdecydować o formie przeprowadzki.

Zapraszamy do skorzystania!

Scroll to Top